Här hittar du oss

DART
Kruthusgatan 17
411 04 Göteborg

Tel: 031-342 08 01 Fax: 031-15 58 29
E-post: dart.su@vgregion.se
Karta i pdf-format

 

Vi som arbetar på DART

Bild på Anette Ihrelius Anette Ihrelius
Enhetschef
Tel: 031-342 08 10
Mobil: 0700-82 39 38
E-post:anette.ihrelius@vgregion.se
Bild på Janne Övrevik Janne Övrevik
Administratör
Tel: 031-342 08 01
Mobil: 0707-85 02 77
E-post:jan.ovrevik@vgregion.se
Bild på Gunilla Thunberg


Gunilla Thunberg

Leg. logoped, fil dr
Tel: 031-342 08 08
Mobil: 0707-85 52 25
E-post:gunilla.thunberg@vgregion.se

Bild på Ingrid Mattsson Müller

Ingrid Mattsson Müller
Leg. logoped
Tel: 031-342 08 11
Mobil: 0707-85 05 47
E-post:ingrid.mattsson-muller@vgregion.se

Bild på Maria Olsson

Maria Olsson
Leg. logoped
Tel: 031-342 08 14
Mobil: 0730-87 77 66
E-post: maria.in.olsson@vgregion.se

Bild på Ulrika Ferm Ulrika Ferm
Leg. logoped, fil dr
Tel: 031-342 08 08
Mobil: 0707-85 02 10
E-post: ulrika.ferm@vgregion.se
Bild på Margret Buchholz Margret Buchholz
Leg. arbetsterapeut specialist inom
habilitering och handikappomsorg
Tel: 031-342 08 06
Mobil:0707-85 02 76
E-post:margret.buchholz@vgregion.se
Bild på Eva Holmqvist Eva Holmqvist
Leg. arbetsterapeut specialist inom
habilitering och handikappomsorg

Tel: 031-342 08 03
Mobil:0707-85 02 80
E-post:eva.holmqvist@vgregion.se
Bild på Mats Lundälv Mats Lundälv
Datapedagog
Tel: 031-342 08 04
Mobil: 0705-29 80 93
E-post: mats.lundalv@vgregion.se
Bild på Britt Claesson Britt Claesson
Pedagog
Tel: 031-342 08 09
Mobil: 0705-77 70 90
E-post: britt.claesson@vgregion.se
Bild på Lage Persson Lage Persson
IT-tekniker
Mobil:0707-85 02 09
E-post:lage.persson@vgregion.se
Tjänstledig från september 2013
Bild på Sandra Derbring Sandra Derbring
Datalingvist, IT-tekniker
Tel: 031-342 08 04
Mobil:0722-31 91 64
E-post:sandra.derbring@vgregion.se
Bild på Katarina Mühlenbock

Katarina Mühlenbock
Datalingvist
Tel: 031-342 08 12
Mobil: 0702-78 93 56
E-post:katarina.muhlenbock@vgregion.se